Nocne życie w szkole

Strona główna » Aktualności » Nocne życie w szkole

Noc z piątku na sobotę, czyli z 17 na18 kwietnia, grupa uczniów gimnazjum spędziła w szkole.

Po raz kolejny grupa uczniów - członków PTTK - spędziła w szkole noc sportowo - turystyczną. Zaczęło się od prezentacji przedstawiających: Jaskinię Kryształową w Meksyku, Kamczatkę i zachodnią Ukrainę. Przy tym rozmawialiśmy o oglądanych terenach i ciekawostkach z nimi związanych. Uczniowie zobaczyli również ciekawą prezentację zdjęć, jak człowiek może sfotografować się z Księżycem. Następnie udali się na salę gimnastyczną, gdzie rozegrali pasjonujący mecz siatkówki . Po nim znów obejrzeli kolejną prezentację tym razem dotyczącą Góry św. Anny i rejonu Opolszczyzny oraz znaleziska kości dinozaurów w Krasiejowie. O godz. 2 w nocy zaczął się kolejny półtoragodzinny mecz siatkówki. Po nim uczniowie aż do rana, leżąc w śpiworach, prowadzili sobie rozmowy. Przed godz. 8 rozpoczęli pakowanie śpiworów i sprzątanie sali, po czym przed 9 wrócili do domów. Nasza grupa bardzo lubi spędzać noc w szkole uważając ją za interesujący sposób na wzajemną integrację i spędzanie czasu wolnego. Humory zawsze są wspaniałe. Nauczyciele opiekunowie - Maria Lepiarczyk, Mirosław Opiłka.

data dodania: 2015-04-18 09:46:28