Kolejna „nocka” w szkole za nami, A night at school again

Strona główna » Aktualności » Kolejna „nocka” w szkole za nami, A night at school again

Członkowie Szkolnego Koła PTTK po raz kolejny spędzili noc w szkole.

Noc z piątku na sobotę, czyli z 15 na 16 stycznia 2016r., grupa członków SK PTTK po raz kolejny spędzała w szkole. „Nocka” rozpoczęła się o godz. 19.00. Uczniowie tradycyjnie już grali na sali gimnastycznej w siatkówkę, uni- hokej i halową piłkę nożną. Obejrzeli też klasykę polskiej komedii, czyli film „Sami swoi”. Tym razem uczniowie mogli również pobawić się w sprawdzenie swojej znajomości „dobranocek” i innych bajek. Przez ponad godzinę, podzieleni na 3 drużyny, odpowiadali na kilkanaście pytań dotyczących wielu bardzo różnych i popularnych tzw. „dobranocek”, które oglądali jako dzieci. Nie brakło przy tym śmiechu i dobrej zabawy. Około godz. 5 nad ranem postanowili odpocząć, aby o 7.30 już wstać. Nasze „nocki” to już kilkuletnia tradycja szkolnego PTTK, a uczniowie chętnie w nich uczestniczą. Nauczyciele - opiekunowie : Maria Lepiarczyk, Mirosław Opiłka.

data dodania: 2016-01-18 12:43:04