Kogo wybrać?, Who should we choose?

Strona główna » Aktualności » Kogo wybrać?, Who should we choose?

W czwartek, 11.02.2016r., w naszej szkole odbyły się szczególne, historyczne wybory. Uczniowie klas I - VI szkoły podstawowej, I - III gimnazjum, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły oddawali swoje głosy na patrona szkoły podstawowej.

Szkoła podstawowa przygotowuje się do nadania imienia. Uroczystość zaplanowana jest na 17.06. W listopadzie rodzice, uczniowie i nauczyciele mieli możliwość podawania kandydatów na patrona. Padło wiele propozycji. Ostatecznie zdecydowano się na 5 kandydatów. Informacje o sylwetkach kandydatów wywieszone zostały na szkolnym korytarzu, pojawiły się na stronie internetowej szkoły, w każdej klasie odbyły się lekcje poświęcone ukazaniu sylwetek kandydatów na patrona. Pan Dyrektor - Leszek Sobota również spotkał się z najmłodszymi uczniami, aby wytłumaczyć im kto to jest patron. W czwartek uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły oddali głosy - zaznaczali swojego kandydata na specjalnie przygotowanej karcie wyborczej i wrzucali głosy do urny. Po południu, na wywiadówce, swoje głosy oddali rodzice, którzy na ogólnym zebraniu zostali również zapoznani z sylwetkami kandydatów. Wybór nie był łatwy, ponieważ każdy z kandydatów jest postacią wyjątkową i ważną, godną naśladowania. A jak odbywały się wybory można zobaczyć na zdjęciach.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2016-02-14 13:30:35