TATA NA TAK

Strona główna » Aktualności » TATA NA TAK

Psychologowie i pedagodzy zwracają uwagę na to, że w wychowaniu dzieci, w kształtowaniu ich właściwych relacji ze światem i samym sobą ważni są obydwoje rodzice - MAMA I TATA. Nasza szkoła włączyła się w akcję zaproponowaną przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną w Zawierciu pn. TATA NA TAK mającą na celu propagowanie idei "tacierzyństwa".

Wszyscy wychowawcy zapoznali się z materiałami dotyczącymi roli ojca w życiu dziecka, które następnie przekazali rodzicom podczas spotkań klasowych. W trakcie trwania ferii zimowych uczniowie i rodzice klas I - III szkoły podstawowej zaangażowali się w wykonanie prac plastycznych ilustrujących sposób spędzania czasu wolnego z udziałem Taty. W naszej galerii prezentujemy wszystkie prace, które do tej pory wpłynęły do wychowawców klas. Powstała z nich wystawa, którą można podziwiać na dolnym korytarzu szkoły. Zadziwia różnorodność wykorzystanych przez autorów technik pracy oraz pomysłowość w przedstawieniu tematu. Wszystkim twórcom gratulujemy! Mamy nadzieję, że czas poświęcony na wspólne działania upłynął przyjemnie i przyczynił się do zacieśnienia wzajemnych więzi.

data dodania: 2016-03-07 13:45:57