Strona główna » Aktualności » Sukces naszych uczniów na XV Gminnym Konkursie Recytatorskim, Our success at 15th Reciting Competition

Wielki sukces naszych uczniów na XV Gminnym Konkursie Recytatorskim. Spośród ośmiu laureatów konkursu, którzy reprezentować będą naszą gminę w konkursie powiatowym w Zawierciu aż siedmioro uczniów to uczniowie naszej szkoły.

W kategorii klas I-III Szkoły Podstawowej: Cyprian Perek, Konstancja Przybylik, Damian Świerczek. W kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowej: Nikola Bielecka, Jakub Gumułka, Roksana Podsiedlik, Jan Bańka. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach konkursu.

data dodania: 2016-03-24 14:02:52