Skróty klawiszowe:

Wkrótce w naszej szkole

Kalendarz

Aktywnie czyli zdrowo

Strona główna » Aktualności » Aktywnie czyli zdrowo

Nasza szkolna "Siłownia pod chmurką" już gotowa. Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu. Siłownia jest dostępna dla każdego w godzinach pracy szkoły oraz w dniach wolnych od zajęć. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni zestaw spośród 11 zamontowanych urządzeń. 
Zapraszamy również do rekreacji z badmintonem rodziców oraz wszystkich dorosłych zainteresowanych tą bardzo ciekawą i dynamiczną dyscypliną sportową. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek na hali sportowej od godz. 19.00. 
W każdy wtorek i czwartek dla uczniów prowadzone są zajecie z instruktorem zapasów od godz. 15.00. Zapasy zawitały do naszej szkoły już w ubiegłym roku i cieszą się dużym zainteresowaniem a nasi zawodnicy odnoszą już pierwsze sukcesy sportowe.
W naszej szkole funkcjonują także ogólnorozwojowe klasy sportowe, które w ramach zróżnicowanych zajęć wychowania fizycznego regularnie korzystają z zajęć na basenie.
Rozpoczął się kolejny XI sezon Jurajskiej Ligi Siatkówki oraz III sezon Jurajskiej Ligi Badmintona. Zapraszamy na mecze naszej reprezentacji oraz jej kibicowania. 

Więcej informacji na http://www.ligajurajska.internetdsl.pl/ oraz na www.zspilica.edu.pl

czytano: 888 razy

autor: zspilica.edu.pl

data dodania: 2016-11-22 23:53:57

Szkoła Podstawowa nr 1 w Pilicy
UL. 17 STYCZNIA 2a, 42-436 Pilica

tel.: 32 67 350 37
e-mail: sekretariat@zspilica.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 w Pilicy
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna