Serce WOŚP zabiło w Pilicy

Strona główna » Aktualności » Serce WOŚP zabiło w Pilicy

Występem przedszkolaków z Pilicy rozpoczął sie 25 koncert WOŚP w zimowe popołudnie 15 stycznia 2017 r. Tradycyjnie w pierwszej  części  na  scenie wystąpiło wielu młodych artystów z przedszkoli i szkół z Pilicy, Wierbki i Dzwono-Sierbowic. Prezentowali się w różnorodnych programach artystycznych od tańca poprzez śpiew aż do wymagających sporej sprawności fizycznej pokazów grupy cheerleaderek z naszej szkoły.  Występy były przerywane licytacjami gadżetów WOŚP oraz przekazanych przez firmy i osoby prywatne, które w tym roku były szczególnie gorące. W akcję włączyły się amerykańskie koszykarki JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec a trener zespołu okazał się doskonałym licytatorem. Druga cześć koncertu to występ ukraińskiego zespołu Zbrucz oraz Jambo Africa w dynamiczny show składającym  się z coverów popularnych przebojów.

WOŚP to oprócz występów artystycznych wolontariusze. Uczniowie kwestujący
z charakterystycznymi puszkami, rozdający czerwone serduszka. To dzięki nim oraz  mieszkańcom naszej gminy, którzy pokazali wielkie serce, padł rekord - zebraliśmy ponad 20 tys.  zł.

Finał dnia a właściwie wieczoru to jak zwykle światełko do nieba czyli  pokaz sztucznych ogni, które rozświetliły pilickie niebo.
Kolejny XXV koncert finałowy przechodzi do historii. Dziękujemy wszystkim sponsorom, dzięki którym koncert mógł się odbyć w takiej formie. Dziękujemy nauczycielom, pracownikom oraz uczniom Zespołu Szkół w Pilicy: Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum nr 1, którzy poświęcili swój wolny czas i włączyli się w przygotowanie i realizację koncertu. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy kwestowali da WOŚP. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Prawie 20000 zł przekazane na konto fundacji to sukces nas wszystkich.

poprzednia strona |1|2|3| z   4 następna|ostatnia

data dodania: 2017-01-19 10:54:55