24 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Książki

Strona główna » Aktualności » 24 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Książki

Z tej okazji dla uczniów szkoły podstawowej zorganizowane zostały konkursy literackie w formie międzyklasowych  rywalizacji.

Podczas wykonywania zadań konkursowych uczniowie wykazali się dużą wiedzą, umiejętnościami oraz pomysłowością w zadaniach twórczych.

Wszystkie klasy otrzymały dyplomy i słodkie upominki.

Zwycięzcom konkursu czytelniczego dla klas drugich i klas trzecich wręczone zostały dyplomy i nagrody książkowe.

Wśród uczniów klas II nagrody otrzymali: Magdalena Jastrząb ucz. kl. IIb, Wiktoria Szota ucz. kl. IIa, Maja Pacan ucz. kl. II a - za zajęcie I miejsca, Aleksandra Dachowska ucz. kl. II b i Michał Sularz  a ucz. kl .II a - za zajęcie II miejsca, Szymon Mystek ucz. kl. II a za zajęcie  miejsca III.

Wśród uczniów klas trzecich  nagrody otrzymali: Anna Janiszewska ucz. kl. III c – za zajęcie I miejsca, Hubert Osuszek ucz. kl. III c i Lena  Błażkiewicz ucz. kl. III c – za zajęcie II miejsca, Iga Solińska ucz. kl. III b, Kacper Goncerz  ucz. kl. III b, Konstancja Przybylik ucz. kl. III b i Katarzyna Dróżdż ucz. kl. III c za zajęcie miejsca III.

data dodania: 2017-04-29 20:23:30