Festyn Rodzinny Pilica 2017 - barwnie, radośnie, słonecznie, rodzinnie i zdrowo

Strona główna » Aktualności » Festyn Rodzinny Pilica 2017 - barwnie, radośnie, słonecznie, rodzinnie i zdrowo

Festyn Rodzinny to już tradycja pilickiej szkoły. Barwne korowody postaci książkowych maszerują ulicami Pilicy od wielu lat, kultywując tradycje swoich rodziców i  dziadków.
Tegoroczny Festyn Rodzinny  również rozpoczął się od przemarszu korowodu postaci książkowych oraz grup tanecznych, klas sportowych, Jurajskiej Ligi Siatkówki, nauczycieli, rodziców i mieszkańców Pilicy.  Na estradzie zaprezentowali się młodzi artyści z przedszkoli i szkół z terenu naszej gminy.

Z ogromną przyjemnością można było podziwiać występy grup tanecznych, wokalnych, zespołów muzycznych, chórów szkolnych. Młodzi wykonawcy oklaskiwani byli przez bardzo licznie zgromadzoną publiczność. Piękna słoneczna pogoda zachęcała również do korzystania z licznych atrakcji.  Rodzice naszej szkoły przygotowali dla wszystkich uczestników słodki poczęstunek oraz potrawy kuchni regionalnej. Imprezie towarzyszyły zawody sportowe: turniej piłki nożnej i siatkówki. Rywalizację „dzikich drużyn” w piłce nożnej o Puchar dyrektora szkoły Pana Leszka Soboty wygrała drużyna – Huragan Kocikowa. Rozgrywki sportowe umilały występy szkolnej grupy tanecznej.

Podziękowania kierujemy do opiekunów młodych artystów, którzy rozwijają u nich różnorodne pasję i uzdolnienia w przedszkolach i szkołach naszej gminy. Dziękujemy rodzicom za organizację tegorocznego festynu oraz sponsorom na których zawsze możemy liczyć.
Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

poprzednia strona |1|2|3| z   4 następna|ostatnia

data dodania: 2017-06-17 10:08:31