EKOLOGICZNIE i ZDROWO

Strona główna » Aktualności » EKOLOGICZNIE i ZDROWO

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali problem zanieczyszczeń środowiska naturalnego. Poznaliśmy proste sposoby jak każdy z nas może chronić środowisko. Uczennica gimnazjum przedstawiła inne zagrożenia współczesnego świata czyhające na młodzież w XXI wieku. Trzecia część poświecona była  wręczaniu nagród z różnorodnych konkursów: ekologicznych, chemicznych, fizycznych, historycznych, prozdrowotnych, plastycznych i sportowych. Nagrody wręczał dyrektor szkoły Pan Leszek Sobota.  Przedstawiciele SANEPiD-u z Zawiercia - P. Maria Nocek i P. Małgorzata Komoda wręczyły nagrody z konkursu „Prawda i mity o AIDS”, który corocznie współorganizują w naszej szkole. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

data dodania: 2017-06-21 23:04:43

Zespół Szkół w Pilicy: SP nr 1 i Gimnazjum nr 1

Zespół Szkół w Pilicy: Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum nr 1 w Pilicy.