Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Strona główna » Aktualności » Ślubowanie uczniów klas pierwszych

13 października 2017 w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Powitane przez Pana Dyrektora Leszka Sobotę dzieci zaprezentowały zebranym gościom program artystyczny. Następnie pierwszoklasiści złożyli ślubowanie. Pan Dyrektor każde dziecko pasował na ucznia  wręczył dyplomy i  przyjął do społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy. Uroczystość ślubowania zaszczycił swoją obecność Burmistrz Miasta i Gminy Pilica Artur Janosik. Burmistrz złożył pierwszoklasistom gratulacje i życzenia oraz obdarował ich przyborami szkolnymi. Uczniowie otrzymali także prezenty od rodziców. Po ceremonii odbyło się spotkanie przy słodkim poczęstunku, podczas którego pierwszoklasiści świętowali ten szczególny dzień. Uroczystość  ślubowania pozostanie w pamięci wszystkich uczniów i ich rodziców.

data dodania: 2017-10-16 13:36:49