ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

Strona główna » Aktualności » ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ już za nami, ale życzeń od serca nigdy za wiele. Wszystkim pracownikom  oświaty składamy najszczersze życzenia: dużo zdrowia, satysfakcji z pracy, miłych, zdolnych uczniów oraz wzajemnej życzliwości w każdym dniu.

Z tej okazji  13 października w naszej szkole  odbyła się  uroczysta akademia, na którą zostali zaproszeni wszyscy pracownicy związani z lokalną oświatą: nauczyciele ,pracownicy obsługi i administracji oraz dawni pracownicy szkoły. W dowód wdzięczności za poświęcenie i trud wkładany w edukację i wychowanie Teatrzyk  Szkolny Igraszka wraz z Samorządem Uczniowskim przygotowali montaż słowno – muzyczny oraz przedstawienie pt.”Jedna noc z Szeherezadą”. Egzotyczne tańce, barwne stroje, a przede wszystkim niezwykłe tancerki uświetniły ten niezwykły dzień. Do życzeń dołączyli się również przedstawiciele Rady Rodziców, którzy życzyli wszystkim pracownikom uśmiechu w każdym dniu.

Na zakończenie uroczystości przewodnicząca Oddziału ZNP z terenu Gminy Pilica poinformowała, że Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy Pan Leszek Sobota otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej , który zostanie wręczony oficjalnie 17 października w Kuratorium Oświaty w Katowicach. Serdecznie gratulujemy!

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2017-10-17 07:24:30