Ślubowanie klas sportowych

Strona główna » Aktualności » Ślubowanie klas sportowych

12 października 2017r. na błoniach Zamku w Smoleniu odbyło sie uroczyste ślubowanie klas sprtowych - IVa i IVb. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Burmistrz MiG Pilica Pan Artur Janosik, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy Pan Leszek Sobota, Naczelnik Jurajskiej Grupy GOPR Pan Robert Pilarczyk, Prezes Fundacji Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Pan Jacek Perek, rodzice i uczniowie pozostałych klas sportowych wraz z wychowawcami. Z historią zamku w Smoleniu zapoznał uczniów i rodziców Pan Mirosław Opiłka, który oprowadził grupy po ruinach zamku. Ratownik Jurajskiej Grupy GOPR Pani Nina Cupiał przeprowadziła szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Poza tym uczniowie uczestniczyli w grach i zabawach ruchowych. Podczas ślubowania głos zabrali zaproszeni goście: Burmistrz Pan Artur Janosik, Dyrektor szkoły Pan Leszek Sobota,  oraz Naczelnik Pan Robert Pilarczyk. Pan Tomasz Karpała podziękował wszystkim za przybycie i ciepłe słowa skierowane do uczniów i nauczycieli z rodzicom za pomoc przy organizacji tej uroczystości. Uczniowie klas czwartych otrzymali pamiątkowe kubki oraz tekst ślubowania.Punktem kulminacyjnym było pieczenie kiełbasek.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2017-10-19 21:04:39