Jesienno – zimowy wyjazd do Szczyrku

Strona główna » Aktualności » Jesienno – zimowy wyjazd do Szczyrku

Od niedzieli do środy (26.11 – 29. 11.) nasi uczniowie intensywnie odpoczywali w Szczyrku. Klasa VII b, zawodnicy z Ligi Badmintona oraz grupa członków SK PTTK przebywali na obozie sportowo – turystycznym w hotelu „Zagroń”. Wyjechaliśmy w niedzielę o 14.00. Po przyjeździe do Szczyrku uczniowie zakwaterowali się w pokojach, zjedli kolację, a po odpoczynku udali się na basen, a następnie na salę gimnastyczną. W poniedziałek uczniowie powędrowali do Sanktuarium Maryjnego „Na górce”, zwiedzili Muzeum Techniki, zobaczyli kościół św. Jakuba (najstarszy zabytek w Szczyrku), skocznię „Skalite” oraz centrum Szczyrku, spędzali czas na basenie i rozgrywkach sportowych na sali gimnastycznej. We wtorek spacerowali po Szczyrku wzdłuż Żylicy (w stronę Salmopolu), ćwiczyli na sali gimnastycznej różne dyscypliny sportu, korzystali z basenu i poznawali historię. A wieczorem dyskoteka, na której wspaniale bawili się prawie do północy. W jej trakcie sami postanowili odtańczyć „belgijkę”, którą chętnie tańczą w szkole na przerwach. W środę przed południem podzielili się na 3 grupy – jedna ćwiczyła na sali gimnastycznej,  druga korzystała z basenu, a trzecia poznawała historię. Po obiedzie opuściliśmy ośrodek udając się do Wisły, gdzie uczniowie zobaczyli skocznię A. Małysza oraz centrum miasta (i czekoladowy posąg Adama Małysza). Wieczorem pełni wrażeń wróciliśmy do Pilicy. W trakcie wycieczki nie zabrakło również wspólnej integracji, dobrej zabawy i śmiechu. Był to czas spędzony bardzo aktywnie i jak widać, różnorodnie.

data dodania: 2017-12-09 11:53:30