Skróty klawiszowe:

Wkrótce w naszej szkole

Kalendarz

FINAŁ WOŚP W PILICY

Strona główna » Aktualności » FINAŁ WOŚP W PILICY

Po raz 26 zagrała WOŚP. Tym razem hasłem przewodnim było:

„Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków"

Koncert rozpoczął się o godz. 14.30 tradycyjnie od występu najmłodszych artystów czyli przedszkolaków z Pilicy. Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze wszystkich szkół oraz przedszkoli z naszej gminy  w różnorodnych programach artystycznych. Występy były nagradzane gromkimi oklaskami publiczności  oraz słodkościami o które zadbali rodzice uczniów naszej szkoły.

Drugą część  rozpoczął  szkolny zespół ENTROPIA oraz VIRTUAL.  Całość wieczoru dopełnił występ Ukraińskiego zespołu ZBRUCZ oraz oczekiwana przez licznie zgromadzoną publiczność Izabela Trojanowska, która zaprezentowała mieszankę starszych przebojów oraz nagrań ze swojej najnowszej płyty. Pokaz sztucznych ogni zakończył kolejny finał WOŚP.

WOŚP to muzyka radość i rock and roll. To również ogromna praca dziesiątków tysięcy wolontariuszy wśród, których nie mogło  zabraknąć naszych uczniów, kwestujących na rzecz fundacji. WOŚP to ogromne serce, jakie po raz kolejny pokazaliśmy na przekór wszystkim malkontetntom. Jest w tym wszystkim nasza cegiełka – dzięki Państwu – ofiarodawcom – dzięki młodym ludziom z kolorowymi puszkami po raz kolejny zebraliśmy ponad 20 tyś zł, które zostały przekazane na konto fundacji. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim. Do zobaczenia za rok

poprzednia strona |1|2|3| z   3 następna|ostatnia

czytano: 1205 razy

autor: zspilica.edu.pl

data dodania: 2018-01-16 20:44:44

Szkoła Podstawowa nr 1 w Pilicy
UL. 17 STYCZNIA 2a, 42-436 Pilica

tel.: 32 67 350 37
e-mail: sekretariat@zspilica.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 w Pilicy
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna