FINAŁ WOŚP W PILICY

Strona główna » Aktualności » FINAŁ WOŚP W PILICY

Po raz 26 zagrała WOŚP. Tym razem hasłem przewodnim było:

„Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków"

Koncert rozpoczął się o godz. 14.30 tradycyjnie od występu najmłodszych artystów czyli przedszkolaków z Pilicy. Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze wszystkich szkół oraz przedszkoli z naszej gminy  w różnorodnych programach artystycznych. Występy były nagradzane gromkimi oklaskami publiczności  oraz słodkościami o które zadbali rodzice uczniów naszej szkoły.

Drugą część  rozpoczął  szkolny zespół ENTROPIA oraz VIRTUAL.  Całość wieczoru dopełnił występ Ukraińskiego zespołu ZBRUCZ oraz oczekiwana przez licznie zgromadzoną publiczność Izabela Trojanowska, która zaprezentowała mieszankę starszych przebojów oraz nagrań ze swojej najnowszej płyty. Pokaz sztucznych ogni zakończył kolejny finał WOŚP.

WOŚP to muzyka radość i rock and roll. To również ogromna praca dziesiątków tysięcy wolontariuszy wśród, których nie mogło  zabraknąć naszych uczniów, kwestujących na rzecz fundacji. WOŚP to ogromne serce, jakie po raz kolejny pokazaliśmy na przekór wszystkim malkontetntom. Jest w tym wszystkim nasza cegiełka – dzięki Państwu – ofiarodawcom – dzięki młodym ludziom z kolorowymi puszkami po raz kolejny zebraliśmy ponad 20 tyś zł, które zostały przekazane na konto fundacji. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim. Do zobaczenia za rok

poprzednia strona |1|2|3| z   3 następna|ostatnia

data dodania: 2018-01-16 20:44:44