Rozstrzygnięcie konkursu „Makieta Układu Słonecznego”

Strona główna » Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu „Makieta Układu Słonecznego”

W naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs pt. „Makieta Układu Słonecznego”. Do konkursu zgłoszono 27 prac. Uczestniczyli w nim również uczniowie z pobliskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 3 w Dzwono - Sierbowicach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Henryka Sienkiewicza w Wierbce oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Ogrodzieńcu. Do jury należały panie: Jolanta Opiłka - były nauczyciel plastyki, Jolanta Sajdak - były nauczyciel geografii oraz Małgorzata Sapiechowska - nauczyciel geografii .Podczas oceny prac brano pod uwagę merytoryczną poprawność modelu, kreatywność i innowacyjność oraz jakość wykonania i estetykę. Jury miało niezwykle trudne zadanie, jednak po burzliwych obradach udało się wyłonić zwycięzców. Oto oni:

Ola Biedak     Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Ogrodzieńcu

Wiktoria Hopulele     Szkoła Podstawowa nr 1 w Pilicy

Wiktoria Drozdowska i Julia Nowak     Szkoła Podstawowa nr 1 w Pilicy

Nikola Bielecka     Szkoła Podstawowa nr 1 w Pilicy

Jakub Powązka      Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Ogrodzieńcu

Agata Pałka i Julia Gębka     Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Henryka Sienkiewicza w Wierbce

Furgacz Karol, Dominik Dziedzic i Błażej Szota    Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono - Sierbowicach

Aleksandra Paś     Szkoła Podstawowa nr 1 w Pilicy

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

Wręczenie nagród odbędzie się 09.05.2018r. na które zapraszamy wszystkich uczestników wraz z opiekunami.

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu były panie Magdalena Szymczyk oraz Małgorzata Szota.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-05-02 22:04:20