Obozy sportowe w Szczyrku i Zakopanem

Strona główna » Aktualności » Obozy sportowe w Szczyrku i Zakopanem

W maju uczniowie klas sportowych Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy wraz z opiekunami przebywali na obozach sportowych w Centralnych Ośrodkach Sportu w Szczyrku i Zakopanem. Na uczniów czekało tam wiele niespodzianek. Wspaniałe warunki mieszkaniowe, rewelacyjne wyżywienie, miła obsługa oraz fantastyczna baza sportowa pozwoliły w pełni zrealizować program obozu. Wszyscy uczestnicy trenowali bardzo wytrwale. Czas wolny wykorzystywali na wycieczki w góry i spacery po najbliższej okolicy. Nasi uczniowie mieli okazję spotkać wielu znanych i utytuoawnych sportowców -  Piotra Żyłę, Stefana Hulę, Adama Kszczota. Odbyli trening, przeprowadzony przez Jakuba Kota - skoczka i trenera narciarskiego, oraz obserwowali trening reprezentantek Polski w piłce ręcznej, przygotowujących się do tegorocznych mistrzostw świata. Czas obozów upłynął bardzo szybko - może dlatego, że uczniowie mieli bardzo napięty harmonogram zajęć, przeplatany innymi atrakcjami - zwiedzaniem Wielkiej Krokwi, skoczni narciarskiej w Wiśle, wyjazdem kolejką na Gubałówkę, czy zwiedzaniem miejsc związanych z historią sportu.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-06-03 19:00:50