Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej za nami

Strona główna » Aktualności » Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej za nami

13 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Pilicy odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej. Udział w konkursie wzięło 23 uczniów w dwóch grupach wiekowych: klasy 3-4 oraz klasy 5-7. Zadaniem uczestników konkursu było zaśpiewanie wybranej przez siebie piosenki w języku angielskim z podkładem muzycznym. Większość uczestników zdecydowała się również na możliwość skorzystania z wersji karaoke wybranych przez siebie utworów. Zmagania uczniów oceniało jury w składzie: p. Karina Fryc, p. Grażyna Brodzińska, p. Aleksandra Podsiedlik. Spośród całej grupy występujących jury wyłoniło sześcioro najlepszych uczniów, którzy wezmą udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej planowanym na wrzesień 2018 roku. Uczniowie ci również pochwalą się swoim talentem językowym i wokalnym na festynie rodzinnym organizowanym w naszej szkole   17 czerwca. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się: Zuzanna Bogusz, Katrzyna Dróżdż, Zuzanna Drożdżowska, Natalia Słonina-Pawlik, Wiktoria Luberda, Patrycja Serwatka. Udział w konkursie wzięli również: Amelia Błażkiewicz, Wiktoria Szota, Nikola Zagała, Magdalena Sieradzka, Malwina Rozlach, Marcin Woroniak, Piotr Pleban, Krzysztof Osuch, Konstancja Przybylik, Maciej Fabian, Anna Janiszewska, Maja Jaworska, Julia Sobota, Magdalena Markiewicz, Aleksander Mścichecki, Nikola Bielecka, Wiktoria Hopulele. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy odwagi, że podjęli się tak trudnego zadania, udanych występów i talentu językowego oraz muzycznego. Pomysłodawczynią całego przedsięwzięcia jest p. Agnieszka Dylkowska natomiast nad organizacją i przebiegiem konkursu czuwała p. Agnieszka Gucwa z pomocą p. Anny Kijas. Dziękujemy za pomoc techniczną p. Jackowi Kowalowi, p. Damianowi Uliniarzowi oraz Kacprowi Furgaczowi z klasy 3b gimnazjum, wszystkim uczestnikom za niezapomniane wrażenia i z niecierpliwością czekamy na wrześniowy koncert.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-06-17 08:10:31