Rozpoczęcie roku szkolnego

Strona główna » Aktualności » Rozpoczęcie roku szkolnego

3 września 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Pilicy był dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2018/2019. Na uroczystości zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Dyrektor szkoły Leszek Sobota przywitał wszystkich członków społeczności szkolnej oraz przybyłych gości, w tym Burmistrza naszej gminy Artura Janosika. Po odśpiewaniu hymnu państwowego uczennice klas VIII oraz III Gimnazjum zaprezentowały program artystyczny na tę wyjątkową okazję. Po akademii Dyrektor Szkoły pokrótce przedstawił organizację roku szkolnego oraz przedstawił wychowawców klas. Życzył również wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Głos zabrał także Pan Burmistrz życząc wytrwałości oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole. Po części oficjalnej, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

data dodania: 2018-09-08 09:49:44