"Czwartek Lekkoatletyczny" w AWF

Strona główna » Aktualności » "Czwartek Lekkoatletyczny" w AWF

Dnia 20.09.18 uczniowie klas sportowych oraz klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy pod opieką pani Jolanty Bochenkiewicz brali udział w zawodach lekkoatletycznych zoorganizowanych na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Uczniowie mieli możliwość startować w konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na dystansie 60m, 100m, 150m, 300m, 600m, 1000m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Mogli sprawdzić swoje mozliwości lekkoatletyczne. "Czwartek Lekkoatletyczny" w AWF w Krakowie okazał się bardzo udany. Uczniowie uzyskali wysokie wyniki, jedonocześnie rywalizując z zawodnikami innych szkół i klubów sportowych.Na koniec imprezy wszyscy brali udział w losowaniu nagród rzeczowych. Uczniowie zadowoleni ze swoich wyników z przykrością opuszczali stadion lekkoatletyczny w Krakowie, z nadzieją że będą mogli jeszcze raz brać udział w czwartkach lekkoatletycznych w Krakowie.

data dodania: 2018-09-26 20:41:21