„Bezpieczni po zmierzchu”

Strona główna » Aktualności » „Bezpieczni po zmierzchu”

27 września 2018 roku uczniowie klas młodszych Szkoły Podstaowej nr 1 w Pilicy wzięli udział  w Akcji edukacyjnej dotyczącej podstawowych zasad bezpieczeństwa wśród najmłodszych „Bezpieczni po zmierzchu” organizowanej przez Centrum Rozwoju Lokalnego i Komendę Powiatową Policji w Zawierciu. Udział uczniów w akcji miał na celu popularyzowanie wśród dzieci znajomości przepisów o  ruchu drogowym, konieczność noszenia  elementów odblaskowych. Akcja rozpoczęła się od krótkiej prelekcji z udziałem policji. O godzinie 10.00 dzieci przystąpiły do pokolorowania dowolną techniką plastyczną obrazka Mamo,Tato  Jestem waszym blaskiem. Odznaczcie mnie odblaskiem! Dzieci wykazały się dużą pomysłowością. Prace wykonano różnymi technikami, z użyciem różnorodnych materiałów plastycznych. Wykonane prace zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym.

data dodania: 2018-10-02 14:05:03