Zawody w biegach przełajowych

Strona główna » Aktualności » Zawody w biegach przełajowych

5.10.2018r.w Szkole Podstawowej nr 1 w Pilicy odbyly sie biegi przełajowe w kategorii dziewcząt i chłopców klasy IV-VI oraz klas VII-VIII i gimnazjum na dystansie 800 m dziewcząt i 1000 m chłopców. Podczas zawodow uczniowie rywalizowali również o tytuł mistrza w/w kategoriach. Imprezę rozpoczęto minutą ciszy w związku z rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polską niepodleglości. Z pośród zawodników reprezentujących naszą szkołe zostało wybranych 8-uczennic i 8-chłopców w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy znaleźli się w pierwszej ósemce zawodników reprezentujących szkołę na zawodach gminnych oraz powiatowych i rejonowych.
Mistrzem w kategorii wiekowej klas IV-VI dziewcząt została  Julia Sikora z klasy VIa z czasem 2,55, natomiast mistrzem chlopców w tej kategorii wiekowej został Cyprian Perek z kl.VIa z wynikiem 3,58. Natomiast w kategorii wiekowej dziewcząt klas VII-VIII i gimnazjum została Karolina Bomba z kl.IIIa gimnazjum z czasem 3,05 natomiast w kategorii chłopców mistrzem szkoly został Filip Konieczny z klasy VIII a z czasem 3,33.
Impreza okazała sie bardzo udana wszyscy pełni sportowych emocji wrócili na zajęcia szkolne.

data dodania: 2018-10-07 23:03:39