Sztafetowe biegi przełajowe - mistrzostwa gminy

Strona główna » Aktualności » Sztafetowe biegi przełajowe - mistrzostwa gminy

11.10.2018r w Szkole Podstawowej nr 1 w Pilicy odbyły się sztafetowe biegi przełajowe - mistrzostwa gminy. Sportową imprezę rozpoczęliśmy minutą ciszy z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W zawodach startowały drużyny naszej gminy w dwóch kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców. W kategorii wiekowe klas IV-VI dziewcząt; I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Pilicy, II miejsce Oddział Szkolno-Przedszkolny w Wierbce, natomiast III miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach. W kategorii wiekowej klas IV-VI chłopców I miejsce zdobyła sztafeta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy, II miejsce zdobyła sztafeta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Dzwono-Sierbowicach, natomiast III miejsce zdobyła sztafeta z Oddziału Szkolno-Przedszkolnego w Wierbce. W kategorii wiekowej klas VII-VIII i gimnazjum dziewcząt I miejsce zdobyła sztafeta nr I w Pilicy, natomiast II zdobyła Szkoła Podstawowa nr 3 z Dzwono-Sierbowic. W kategorii wiekowej VII-VIII i gimnazjum chłopców I miejsce zdobyła sztafeta z Oddziału Szkolno-Przedszkolnego w Wierbce, II miejsce zdobyła sztafeta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy, natomiast III miejsce zdobyła sztafeta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Dzwono-Sierbowicach. Wszyscy uczestnicy zawodów zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem i pełni sportowych emocji i wrażeń wrócili na zajęcia szkolne .

data dodania: 2018-10-12 11:29:32