Ślubowanie pierwszoklasistów

Strona główna » Aktualności » Ślubowanie pierwszoklasistów

12 października 2018r. do braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy zostali przyjęci uczniowie klas pierwszych. W uroczystości ślubowania uczestniczyli dyrektor Leszek Sobota i wicedyrektor Aleksander Chmielewski, burmistrz Miasta i Gminy Pilica Artur Janosik oraz przedstawiciele Rady Rodziców, rodzice uczniów, Samorząd Uczniowski, zaproszeni goście.

Najważniejsi uczestnicy tej uroczystości-pierwszoklasiści przedstawili program artystyczny przygotowany przez wychowawców p. Barbarę Mendak -Pustułkę i p. Małgorzatę Sapiechowską.

Uroczystego pasowania na uczniów dokonał dyrektor Leszek Sobota.

Uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez rodziców i burmistrza MiG Pilica.

Barbara Mendak-Pustułka

Małgorzata Sapiechowska.