Święto Edukacji Narodowej

Strona główna » Aktualności » Święto Edukacji Narodowej

W piątkowe południe 12 października w Szkole Podstawowej nr 1 w Pilicy odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, nauczyciele – emeryci, pracownicy szkoły – emeryci oraz Rada Rodziców. Akademię rozpoczął Pan Dyrektor Leszek Sobota serdecznie witając wszystkich przybyłych. Następnie  przedstawiciele Samorządu Szkolnego w imieniu uczniów złożyli życzenia, a uczniowie klas III gimnazjum przedstawili zabawny program artystyczny. Przed przybyłymi wspaniale zaprezentowali się również najmłodsi, czyli uczniowie klas II, w tańcu i piosence. Samorząd Szkolny wręczył kwiaty nauczycielom, pracownikom szkoły i emerytom. Życzenia wszystkim złożył również Pan Dyrektor oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

data dodania: 2018-10-14 22:07:53