Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej

Strona główna » Aktualności » Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej. Celem naszego konkursu jest wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez formy aktywności    artystycznej, kształtowanie wśród uczniów postaw patriotycznych, popularyzacja pieśni patriotycznych wśród dzieci i młodzieży, pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodowego oraz umacnianie świadomości narodowej.

W konkursie wzięło udział 44 uczestników. Byli wśród nich soliści, duety, zespoły.

Jury w składzie: pani Zofia Opiłka  pani Anna Kudela i pani Maria Lepiarczyk nagrodziło najlepszych wykonawców.

Laureatami Szkolnego Konkursu Piosenki Patriotycznej zostali:

w kategorii klas I-III:

Wiktoria Sajdak-kl.I b

Mikołaj Podsiedlik, Adam Gruca, Maja Słowik ,Alicja Kijas, Julia Jurek-kl. IIb

Wyróżnienia:

Zuzanna Mendak-kl.III

Bartosz Pasierb, Piotr Piotrkowski, Adam Gajda-kl.Ib

Laureaci z klas I-III wystąpią na Wieczornicy z okazji 100 rocznicy Odzyskania niepodległości przez Polskę, która odbędzie sie w naszej szkole w sobotę 10 listopada 2018r.

W kategorii klas IV-VIII+ III G

Patrycja Serwatka -k l. VIIIa

Piotr Pleban-kl. Va

Klaudia Guzek- kl. VIIb

wyróżnienia: NIkola Bielecka, Natalia Słonina -Pawlik- kl. VIIb, Patrycja Grzesiak-III b gimn,

Roksana Piwkowska i Wiktoria Mach-kl. IIIb gimn.; Rozalia Mól- kl. Va

Laureaci ze starszych klas będą reprezentowali naszą szkołę w Rejonowym Konkursie Piosenki Patriotycznej, który odbędzie sie również w naszej szkole.

pierwsza|poprzednia|2| z   2 następna strona

data dodania: 2018-11-08 22:42:56