I Rejonowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „Ocalić od zapomnienia”

Strona główna » Aktualności » I Rejonowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „Ocalić od zapomnienia”

8 XI 2018 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Pilicy I Rejonowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „Ocalić od zapomnienia”.  Brało w nim udział 35 wykonawców z 10 szkół. Był to piękny wyraz patriotyzmu. Zorganizowany konkurs miał na celu wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia oraz wspólne świętowanie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. I miejsce  zajęła Anita Kita i Gabriela Pantak ze Szkoły Podstawowej z Pradeł za wykonanie utworu „Wolność”, II miejsce Zuzanna Latacz za utwór „Czerwone maki”  również z SP z Pradeł.  III miejsce otrzymał tercet - Karolina Mikoda, Partycja Buczek, Aleksandra Klimas ze Szkoły Podstawowej z   Kroczyc za utwór  „Uwierz Polsko”. Ponieważ poziom był bardzo wysoki  5 wykonawców otrzymało wyróżnienia.  Oskar Świerczek i Kacper Marchajsk za wykonanie utworu „Hej dziewczęta posłuchajcie” ze Szkoły Podstawowej z Dłużca; Aleksandra Lipa  za utwór „Czerwone maki” ze Szkoły  Podstawowej z Ryczowa.  Wyróżnienie otrzymała również Laura Kozieł za wykonanie utworu „Serce w plecaku” ze Szkoły Podstawowej z Kwaśniowa,  Julia Tkacz za utwór „Dziś idę walczyć mamo” również z SP Kwaśniów oraz  Aleksandra Kania ze Szkoły Podstawowej z Ogrodzieńca za wykonanie utworu „Dziś idę walczyć mamo”. Dziękujemy wszystkim wykonawcom, opiekunom, dyrektorom szkół i rodzicom za przyjęcie naszego zaproszenia do udziału w naszym konkursie. Dziękujemy za profesjonalne występy i piękny wyraz patriotyzmu. Zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-11-12 18:25:19