TYDZIEŃ ZDROWIA

Strona główna » Aktualności » TYDZIEŃ ZDROWIA

W dniach od 19.11.- 23.11.2018r w Szkole Podstawowej nr 1 w Pilicy odbywał się TYDZIEŃ ZDROWIA. W ramach tej inicjatywy podjęliśmy działania, które miały uzmysłowić dzieciom i młodzieży jak ważne dla ich zdrowia jest ruch , odpowiednia dieta, wystrzeganie się wszelkiego rodzaju używek. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami przygotowywali smaczne i zdrowe kanapki i sałatki oraz uczyli się zasad zdrowego odżywiania. Starsi uczniowie  pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego prowadzili gimnastykę śródlekcyjną dla uczniów klas 1-3 oraz prowadzili zajęcia ruchowe podczas przerw a uczennice gimnazjum prowadziły zajęcia taneczne dla młodszych kolegów i koleżanek. Odbywały  się zajęcia z pedagogiem szkolnym na temat zdrowia psychicznego. Wychowawcy klas oraz nauczyciele biologii przeprowadzili pogadanki na temat: zdrowego stylu życia oraz używek. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego  w Pilicy wraz z opiekunem przeprowadzili pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-11-30 21:16:48