ZGRUPOWANIE JLS

Strona główna » Aktualności » ZGRUPOWANIE JLS

W dniach 3.12 - 6.12. 2018r uczniowie i uczennice  ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy, zawodnicy rozgrywek Jurajskiej Ligi Siatkówki uczestniczyli w 4 dniowym zgrupowaniu siatkarskim. Uczniowie mieszkali i trenowali w Centralnym Ośrodku Sportowym w Szczyrku. Pod okiem swoich nauczycieli: pana Jakuba Wiewióry, pani Renaty Pasierb i pani Grażyny Brodzińskiej młodzież ciężko pracowała nad poprawą sprawności fizycznej i elementów technicznych z zakresu piłki siatkowej.

W wolnych chwilach uczniowie uczestniczyli w zajęciach integracyjnych, wycieczkach po najbliższej okolicy oraz  mogli obserwować treningi uczennic ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku i uczestniczyć w rozgrywanych przez nie meczach. Cały obóz przebiegał w miłej i przyjemnej atmosferze oraz  ciężkiej pracy co z pewnością zaprocentuje w dalszych rozgrywkach Jurajskiej Ligi Siatkówki.

data dodania: 2018-12-13 13:54:51