Warsztaty językowe

Strona główna » Aktualności » Warsztaty językowe

14 grudnia 2018 - już po raz drugi - odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 w Pilicy warsztaty językowe, tym razem o tematyce bożonarodzeniowej. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas 5c i 6b. Podobnie jak poprzednim razem największym powodzeniem cieszyły się podchody. Poza tym uczestnicy zajęć powtórzyli słownictwo związane ze świętami przy pomocy gry interaktywnej, przygotowali świątecznego krakersa – tradycyjną angielską dekorację bożonarodzeniową, a także wzięli udział w wyścigu czerwononosych reniferów i zabawie “podaj paczkę”. Zajęcia przygotowane zostały przez nauczycielki języka angielskiego Karinę Fryc i Agnieszkę Gucwę i prowadzone były w języku angielskim. Tego typu spotkania dają świetną okazję do ćwiczenia języka obcego w naturalnych sytuacjach. Dziękujemy naszym wychowankom za przybycie i dobrą zabawę, a rodzicom za pofatygowanie się do szkoły ze swoimi pociechami w piątkowe popołudnie. Do zobaczenia wkrótce.

data dodania: 2018-12-17 20:49:01