Nocą w szkole

Strona główna » Aktualności » Nocą w szkole

Noc z piątku na sobotę klasa IV a aktywnie i wesoło spędziła w szkole. Zaczęło się o godz. 18 od zajęć ze szkolnym pedagogiem. Były one poświęcone wzajemnej integracji klasy. Po ich zakończeniu uczniowie przygotowali sobie miejsca do spania. W tym czasie grupa rodziców przygotowała dla nich smaczną kolację. Po kolacji, podzieleni na 3 grupy, wzięli udział w quizie z wiedzy historyczno – społecznej odpowiadając na wylosowane pytania. Następnie udali się na salę gimnastyczną, by uczestniczyć w zawodach   i rozgrywkach sportowych. Kolejnym punktem była prezentacja dotycząca naszego regionu, czyli Jury Krakowsko – Częstochowskiej, po której uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące wiadomości, których wysłuchali i zobaczyli. Po zakończeniu zostały ogłoszone wyniki i wręczone drobne nagrody, a chętni zobaczyli jeszcze stare dokumenty, pocztówki, książki. Uczniowie jeszcze raz udali się na salę gimnastyczną, by po raz kolejny rozegrać zabawy sportowe. Długo po północy udali się do sal na spoczynek. Rano, po pobudce, czekało na nich pięknie przygotowane przez grupę rodziców pyszne śniadanie. Po uprzątnięciu sal dzieci pod opieką rodziców udały się do domu. W nocy było głośno, radośnie, były emocje i dużo ruchu. Wszystkim podobał się tak spędzany czas. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie takich smacznych posiłków dla dzieci i przyjście do szkoły wieczorem i wcześnie rano.  Do zobaczenia na kolejnej nocce.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2019-02-09 21:20:25