Powitanie wiosny

Strona główna » Aktualności » Powitanie wiosny

W piątek uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy powitali wiosnę. Najmłodsi, czyli uczniowie klas I – III, przygotowali piękne Marzanny. Jury w składzie: p. Katarzyna Kowalczyk, p. Monika Czech, p. Anna Tkacz wybrało z pośród nich te najpiękniejsze, choć nie było to łatwe.

• I miejsce zajęła Karolina Sieradzka z kl. I b,
  • II miejsce - Natalia Wojewoda z kl. II b,
  • III miejsce – Daria Pająk, Oskar Gil, Kamil Bem z kl. I a.

Uczniowie ze pozostałych klas uczestniczyli w konkursie na ekologiczny strój wiosenny oraz samodzielnie napisany wiersz lub piosenkę o wiośnie. Pokaz, deklamację  i śpiew oceniało jury w składzie: p. Barbara Sobota, p. Małgorzata Sapiechowska, p. Anna Tkacz. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i inwencją twórczą. Wszystkiemu towarzyszyła dobra zabawa i emocje w oczekiwaniu na wynik jurorów.

• I miejsce zajęła kl. III a gimnazjum,
  • II miejsce – kl. IV b,
  • III miejsce – kl. VIII b.
  • Jury wyróżniło również uczniów, którzy przygotowali najciekawsze stroje – Alicję Pasierb, Maję Pacan, Michała Sularza, Magdalenę Sieradzką, Krzysztofa Osuch, Franciszka Kuraś, Julię Sikora, Justynę Sadawa, Brajana Walaszek, Amelię Rozlach, Oliwię Rozlach, Paulinę Wieczorek, Daniela Kowalczyk.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się  przygotowując stroje i teksty.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2019-04-01 13:08:02