KOMERS klas VIII

Strona główna » Aktualności » KOMERS klas VIII

Na zakończenie klas VIII Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy, rodzice wraz z uczniami zorganizowali  KOMERS. Zostali zaproszeni nauczyciele oraz 4  przedstawicieli z klas VII. 8 czerwca 2019r. o godz. 17.00 rozpoczął się bal przy akompaniamencie zespołu muzycznego. Wspólnie bawili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uczniowie stanęli na wysokości zadania i pokazali jak wspaniale można się bawić.  Rodzice zastawili stoły przysmakami – uczta królewska. Wielkie podziękowania dla rodziców za zorganizowanie tej pięknej uroczystości na ręce pomysłodawców Państwa Anny i Rafała Drozdowskich. Uczestnicy balu z klasy VIIIa: Oliwia Drozdowska, Krystian Fabjański, Bartosz Grzebieluch, Filip Konieczny, Aleksandra Laskowska, Daniel Łazarz, Marcel Morawski, Natalia Nowak, Julia Paulewicz, Nikola Rozlach, Patrycja Serwatka, Nikola Staśko, Sebastian Szczepara, Aleksandra Szostak, Mateusz Szostak, Zofia Świerczyna, Mateusz Węglarczyk oraz z klasy VIIIb: Amelia Rozlach, Oliwia Rozlach, Piotr Sobota i Oskar Witek. Z zaproszonych uczniów klas VII była: Nikola Bielecka i Jakub Ławniczak.

data dodania: 2019-06-19 21:20:27