To już jest koniec

Strona główna » Aktualności » To już jest koniec

Rzeczywiście, jak w słowach piosenki, to już koniec roku szkolnego 2018/2019. Roku, który nie należał do łatwych, ale dla tych, którzy ciężko pracowali, zakończył się bardzo pomyślnie. Po pełnym dowcipu  a jednocześnie refleksji autorskim programie artystycznym w wykonaniu uczniów kl. 8 szkoły podstawowej, 3a, 3b gimnazjum oraz kl. 2a, 2b i 3 szkoły podstawowej, Dyrektor Szkoły, Leszek Sobota, wraz z  wychowawcami klas, opiekunami kółek zainteresowań  (matematycznego, języka  angielskiego, historycznego), Teatrzyku Szkolnego „Igraszka”, wolontariatu, Jurajskiej Ligi Siatkówki, badmintona złożyli gratulacje i wręczyli nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki  w nauce  i zajęli zaszczytne miejsca w konkursach przedmiotowych na szczeblu rejonowym i wojewódzkim. Ci zaś, którzy rozsławili imię naszej szkoły w działalności sportowej (JLS, badminton, taniec) otrzymali piękne statuetki. Nagrody zostały ufundowane przez Dyrektora Szkoły, Radę Rodziców, a laureatom Konkursów Regionalnych organizowanych przez Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych - Burmistrza Miasta i Gminy Pilica.

Dyrektor Szkoły złożył gratulacje rodzicom uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz podziękował tym, którzy czynnie uczestniczyli w życiu szkoły  oraz wykazali się niezwykłą serdecznością przyjmując gości z Ukrainy i Niemiec. Szczególnie podziękował Panu Grzegorzowi Rodackiemu, który przez wiele lat pełnił z dużym zaangażowaniem funkcję Przewodniczącego Rady Rodziców. Podziękowania również złożył Pan Rodacki, który podkreślił bardzo dobrą współpracę  rodziców z dyrekcją szkoły. Jak co roku, uczniowie klas siódmych pożegnali swych starszych kolegów niezwykłymi upominkami i złożyli życzenia wszelkiej pomyślności.

W uroczystości brali udział rodzice, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, społeczność uczniowska oraz Sekretarz Gminy Pilica Joanna Ślusarczyk, która pogratulowała absolwentom szkoły podstawowej i gimnazjum ukończenia kolejnego etapu edukacji i poprosiła, aby każdy uczeń w dalszym życiu  w różnych miejscach zawsze pamiętał, że jest ambasadorem Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy  i gminy Pilica.

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie  rozeszli się do klas , aby ostatni raz w tym roku szkolnym spotkać się z wychowawcami i otrzymać wymarzoną cenzurkę . Tak oto rozpoczęły się   upragnione wakacje.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2019-06-25 22:07:49