Igraszkowe tournee

Strona główna » Aktualności » Igraszkowe tournee

Koniec roku to dla Szkolnego Teatrzyku „Igraszka” nie lada wyzwanie. Poprawa ocen, liczne wycieczki , częste próby i wreszcie pokazanie efektów swojej pracy. Tym razem 12 czerwca br. młodzi artyści zaprezentowali przedstawienie pt.,,W pośpiechu”, którego treść miała uzmysłowić młodym ludziom, jak ważne są  praca zespołowa,  kreatywność i wiara w swoje możliwości.

Pełna komizmu języka i sytuacji inscenizacja zachęcała do uprawiania sportu , czytania książek i nauki interpunkcji. Widowisko obejrzeli: uczniowie klas 1-6, uczniowie klas 7-8, uczniowie gimnazjum oraz pensjonariusze Domu Opieki w Hutkach.

W ostatnim tygodniu nauki aktorzy uczestniczyli w XVII Rejonowych Konfrontacjach Teatralnych w Zawierciu ,gdzie otrzymali wyróżnienie za pełną scenografię, kostiumy i pracę zespołową w przedstawieniu. Nagrodę stanowiły słodycze i głośnik, który na pewno przyda się w dalszej pracy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

data dodania: 2019-06-17 21:24:30