Wspaniały sukces Dyrekcji pilickiej szkoły podstawowej

Strona główna » Aktualności » Wspaniały sukces Dyrekcji pilickiej szkoły podstawowej

Leszek Sobota – Dyrektor i Aleksander Chmielewski – Wice Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy zajęli III miejsce w XXI Mistrzostwach Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie im. Wiesława Drewicza. Zawody odbyły się w Choszcznie w niedzielę 10 listopada.  Brali w nich udział nauczyciele z całej Polski. To świetne świadectwo, jak duże jest znaczenie tego sportu w naszej szkole, gdzie sukcesy osiągają i uczniowie i Dyrektorzy. A Panom można pozazdrościć kondycji, umiejętności i wytrzymałości. To sukces ogólnopolski i miejsce na podium! Obaj trenują grę w badmintona, a Dyrektor Leszek Sobota jest założycielem Jurajskiej Ligii Badmintona, która funkcjonuje już od kilku lat. Prowadzi również cotygodniowe bezpłatne zajęcia dla dorosłych chcących grać w badmintona. Gratulujemy, bardzo się cieszymy i życzymy dalszych sukcesów!

data dodania: 2019-11-14 19:42:13