Tradycja andrzejkowa w pilickiej szkole

Strona główna » Aktualności » Tradycja andrzejkowa w pilickiej szkole

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy podtrzymując tradycje, uroczyście obchodzili andrzejkowy wieczór  czarów i zabaw 29. listopada 2019r. Wspólna zabawa rozpoczęła się od tańców uczniów klas 1-4. Wiele radości dzieciom dostarczyła zabawa z miotłą. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się wróżby. Dziewczyny i chłopcy mogli dowiedzieć się co ich czeka w przyszłości: szczęście, pieniądze, willa czy zwykły dom. Uczniowie z humorem przyjęli czasem śmieszne a czasem bardzo obiecujące wróżby, bo jak mówi przysłowie ” W andrzejkową noc, wróżby mają swoją moc”.  Całą imprezę uświetniła fantastyczna muzyka, którą przygotowali ósmoklasiści. W rytmach znanych utworów muzycznych bawili się uczniowie klas 5-8. Wszyscy uczestnicy byli zmęczeni, ale zadowoleni. Nad bezpieczną zabawą czuwały wychowawczynie klas.1-3: B. Gajda, A. Kowal, B. Pustułka, A. Podsiedlik , E . Janda  i nauczycielki: B. Cieślik, I. Nowak, I. Włodarczyk.  Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku dla dzieci. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą i spokojną zabawę. Zabawę andrzejkową i wróżby zorganizował Samorząd Uczniowski z opiekunem M. Sapiechowską.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2019-12-04 21:25:57