Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Strona główna » Aktualności » Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza obchodzimy 5 grudnia. W Szkole Podstawowej nr 1 w Pilicy wolontariat pod nazwą "Dzieci dzieciom'' powstał we wrześniu 2005 roku. Jego założycielem i opiekunem jest Pani Barbara Sobota. Obecnie wolontariat liczy 17 osób: Natalia Piwkowska, Natalia Pawlik, Nikola Bielecka, Dominika Furgacz, Zuzanna Koniec, Wiktoria Luberda, Wiktoria Latacz, Klaudia Kijas, Angelika Otręba.

data dodania: 2019-12-09 23:31:02