Wspólne kolędowanie

Strona główna » Aktualności » Wspólne kolędowanie

W piątkowe popołudnie  – 10 stycznia – w Szkole Podstawowej nr 1 w Pilicy odbyła się tzw. wywiadówka, jak zawsze na zakończenie I semestru. Tym razem była ona jednak wyjątkowa. Zaczęła się bowiem od spotkania wszystkich rodziców i nauczycieli w hali sportowej i wspólnego śpiewania polskich kolęd. Aby łatwiej się śpiewało Rodzice otrzymali piękne i starannie wykonane śpiewniki z kolędami przygotowane przez nauczycielki  Barbarę Sobotę  i Grażynę Brodzińską. To pierwsze takie wspólne kolędowanie. Kolejno wszyscy obejrzeli „Jasełka szkolne” w wykonaniu naszych wspaniałych aktorów, czyli uczniów należących do Teatrzyku Szkolnego „Igraszka”.  Aniołki – aktorzy częstowały również wszystkich przybyłych cukierkami. Jasełka zostały przygotowane przez nauczycielki Barbarę Cieślik, Izabelę Nowak i Elżbietę Kamińską. Po występie uczniów głos zabrał Dyrektor szkoły Leszek Sobota, aby podziękować Rodzicom za przybycie, wspólnie spędzony czas i złożyć życzenia noworoczne. Następnie wszyscy rozeszli się do klas na spotkania z wychowawcami swoich dzieci. Była to więc wywiadówka w ciepłej i świątecznej atmosferze.

data dodania: 2020-01-14 20:32:05