28 Finał WOŚP w Pilicy

Strona główna » Aktualności » 28 Finał WOŚP w Pilicy

W niedzielę - 12.01. – w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy odbył się  28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej szkole WOŚP „zagrał” już po raz 19. Występy zaczęły się o godz. 15.15, a przed zgromadzoną licznie widownią zaprezentowały się w swoich programach artystycznych przedszkolaki z Pilicy oraz uczniowie ze szkół podstawowych z Pilicy, Dzwono – Sierbowic i Wierbki. Widzowie mogli podziwiać lokalne talenty wokalne i taneczne. Przed zgromadzonymi zaprezentowała się również Szkoła Tańca „KWADRANCE” oraz zespół muzyczny „IMPRESSIVE”. Mali artyści po występach zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców naszych uczniów. Wszyscy świetnie się bawili i wspólnie śpiewali podczas występu podczas występu gwiazdy wieczoru, czyli zespołu „MILANO”. Podczas Finału nie zabrakło również licytacji różnych gadżetów, np. koszulki z autografem K. Grosickiego, koszulki ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE, biletów do stadniny koni, wstępów do gabinetu FIOŁEK, voucherów do Delikatesów Centrum, Restauracji Pod Kolumnami, płyty zespołu „MILANO” i innych. Licytacje cieszyły się sporym zainteresowaniem. Ale WOŚP to też wolontariusze, którymi byli uczniowie pilickiej szkoły. To właśnie dzięki ich poświęceniu i ofiarności mieszkańców Pilicy i gminy zebraliśmy w tym roku rekordową sumę – 29 tys. 678 zł 48 gr, czyli prawie 30 tys!!! Finał prowadzili - Dyrektor Szkoły Leszek Sobota, Wice Dyrektor Aleksander Chmielewsk i- równocześnie Szef Sztabu WOŚP, Kierownik Świetlicy Szkolnej Zofia Opiłka oraz uczennice pilickiej szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Finału, wolontariuszom, sponsorom i wszystkim przybyłym.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2020-01-18 16:11:29