Przedstawiciele Aluron Virtu Zawiercie w naszej szkole

Strona główna » Aktualności » Przedstawiciele Aluron Virtu Zawiercie w naszej szkole

W styczniu Szkołę Podstawową nr 1 w Pilicy odwiedzili: siatkarz Aluronu Virtu Zawiercie Mateusz Malinowski, trener przygotowania fizycznego Jakub Gniado oraz przedstawiciel biura prasowego Aluronu Virtu pani Patrycja Bargieł. W spotkaniu  wzięli udział uczniowie klas sportowych. W pierwszej części spotkania uczniowie wysłuchali historii dojścia do momentu w karierze, w której obecnie jest siatkarz a także mieli okazję zadać gościom pytania. W kolejnej części, Kuba Gniado przeprowadził profesjonalny trening z uczniami szkoły oraz wraz z Mateuszem Malinowskim doskonalili z uczniami technikę odbijania, przyjmowania i serwowania. Całe spotkanie przebiegło w miłej i życzliwej atmosferze.

Goście odpowiedzieli na nas apel i  przekazali na ręce dyrektora  koszulkę zespołu wraz z podpisami zawodników. Koszulka została zlicytowana  podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole.

data dodania: 2020-02-17 20:54:21