Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

Strona główna » Aktualności » Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

W dniu 18 lutego 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Zawierciu odbyło się podsumowanie eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Uczniowie naszej szkoły, jak co roku pod okiem pani Magdy – nauczyciela plastyki – ochoczo wzięli udział w tymże konkursie, wykonując ciekawe prace plastyczne o tematyce szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej, jak również tradycji oraz działalności kulturalnej i historii pożarnictwa. Wysiłek się opłacił i zaowocował tym że w  III grupie wiekowej (KLASY 4-6) Zuzanna Bogusz zajęła I miejsce a Borys Kijas miejsce III. Natomiast w IV grupie wiekowej (KLASY 7 – 8) II miejsce zajął Seweryn Żyła a miejsce III Nikola Bielecka. Nagrody i dyplomy laureatom konkursu wręczyli: Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Zawierciu Krzysztof Szlachta, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Zawierciu, mł. bryg. Łukasz Osikowicz, Członkowie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Zawierciu – dh Mieczysław Skręt oraz dh Czesław Pantak.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w eliminacjach wojewódzkich.

więcej zdjęć na stronie UMiG Pilica  https://www.pilica.pl/aktualnosci/2547#!prettyPhoto

data dodania: 2020-02-25 15:04:21