Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Strona główna » Aktualności » Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Dnia 1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021 w trybie stacjonarnym. W związku z tym informujemy, iż na ten dzień zaplanowaliśmy krótkie spotkania uczniów z wychowawcami. Z uwagi na obowiązujący stan epidemiologiczny, rezygnujemy z uroczystej inauguracji i ograniczymy się do przekazania niezbędnych informacji. W związku z tym poniżej podajemy harmonogram rozpoczęcia roku i przypominam o obowiązującym reżimie sanitarnym, czyli:

• uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 9.00 [prosimy unikać gromadzenia się na placu szkolnym] oraz wchodzą i wychodzą wyznaczonym wejściem A lub B (szczegółowe informacje poniżej), posiadają własny notatnik i długopis.
    Wejście główne  A  - dotychczasowe
    Wejście dodatkowe B – centralna część budynku
  • po wejściu do szkoły wszyscy dezynfekują ręce i udają się do wyznaczonych sal
  • rodziców klas I-III prosimy o pozostanie na zewnątrz budynku – wejście do szkoły tylko w uzasadnionych przypadkach z zachowaniem zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowaniem dystansu!!!!!

Wejście B – centralna część budynku

klasa Ia – sala 7

Ib – sala 10

Klasy II – III dotychczasowe sale lekcyjne

klasy IV – VIII – wejście główne A

klasy IVa – sala 41

kl IVb – sala 22

kl. Va – sala 40

kl. VIa – sala 24

kl. VIb – sala 21

kl. VIIa – sala 27

kl. VIIb – sala 29

kl VIIc - sala 25

kl. VIIIa – sala 28

kl. VIIIb - sala 26

Rozpoczęcie roku szkolnego godz. 9.00 wtorek. Autobusy szkolne kursują na dotychczasowych zasadach.

Ważne – w autobusie obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa !!!

Procedury organizacji zajęć w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem  COVID-19 otrzymają Państwo poprzez e-dziennik w poniedziałek.

data dodania: 2020-08-29 10:26:51