Szkolny konkurs „Prawda i mity o AIDS”

Strona główna » Aktualności » Szkolny konkurs „Prawda i mity o AIDS”

1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS. Tradycyjnie i w tym roku zorganizowaliśmy szkolny konkurs „Prawda i mity o AIDS”. Patronat nad konkursem objęła, jak co roku Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zawierciu. W tym wyjątkowym roku odbywa się on zdalnie. W konkursie wzięło udział 26 uczniów z klas VI-VIII. Dwunastu uczniów z najwyższą punktacją: Witkowska Natalia  kl. 8b, Śrubarczyk Gabriela  kl.8b, Fabian Maciej  kl. 7b, Jaworska Maja  kl. 8a, Pacan Maja  kl. 6b, Szwajkosz Antoni kl. 7c, Bogusz Zuzanna  kl. 7b, Błażkiewicz Amelia  kl. 6b, Faryś Wiktoria  kl. 7c, Dróżdż Katarzyna  kl. 7c, Bochenkiewicz Dawid  kl. 8b i Kuraś Franciszek  kl. 7c zakwalifikowało się do II etapu, który odbędzie się w najbliższym tygodniu. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Dnia   16.12.2020r. przeprowadzony został w sposób zdalny II etap konkursu wiedzy o AIDS. Dziękujemy wszystkim uczestnikom obu etapów a zwyciezcom gratulujemy!!!

1 miejsce Maciej Fabian - 42 pkt

2 miejsce Maja Jaworska - 38 pkt