Strona główna » Aktualności » Święto Niepodległości

11.11. nasi uczniowie, jak co roku, czynnie uczestniczyli w gminnych obchodach Święta Niepodległości.

11.11.2014r. uczciliśmy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie naszej szkoły, jak co roku od wielu lat, czynnie wzięli udział w gminnych obchodach święta. Uczestniczyli w uroczystej Mszy św., w trakcie której zaprezentowali program artystyczny pt. „Błogosławiona…”. W czwartek – 6.11. - zaprezentowali go wszystkim uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum. W uroczystościach gminnych wzięli również udział harcerze z naszej szkolnej drużyny. Po Mszy, w pochodzie ulicami miasta wraz z innymi uczestnikami, uczniowie przeszli pod Krzyż Niepodległości. Tam reprezentacja uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum oraz harcerzy złożyły wiązanki kwiatów. Harcerze trzymali też wartę przy pomniku podczas uroczystości. Program artystyczny przygotowali p. Maria Lepiarczyk i p. Damian Uliniarz, a opiekę nad harcerzami sprawowała p. Grażyna Brodzińska.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2014-11-22 15:34:29