zspilica.edu.pl
15.01.2015 w naszej szkole odbyła się debata dotycząca uzależnień i przemocy w Internecie. Spotkanie zostało zorganizowane dzięki współpracy naszej szkoły z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej (MOPS) w Zawierciu oraz Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.
Na debatę przybyli przedstawiciele z MOPS-u, Komendy Policji oraz specjalista do spraw uzależnień od alkoholu, narkotyków i Internetu. W debacie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły z klas : 6 SP, Ia, Ib, IIa, IIb gimnazjum oraz uczniowie ze szkoły podstawowej w Sławniowie. Na początku została przedstawiona prezentacja wyników ankiety, przeprowadzonej wśród wybranych uczniów naszej szkoły. Następnie specjalista od spraw uzależnień poprowadził świetną prelekcje aktywizując wszystkich uczniów do współpracy. Kontynuując nasze spotkanie przedstawiciele policji wskazali na rodzaje przestępstw w sieci oraz zwrócili uwagę na akty prawne oraz konsekwencje wynikające z popełnionych wykroczeń i przestępstw w sieci. Na zakończenie naszego spotkania został wyświetlony krótki film pokazujący przemoc w sieci, a uczniowie mogli zadawać pytania.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl