zspilica.edu.pl
Dnia 16 stycznia 2015r. w Zespole Szkół w Pilicy odbyły się Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.
W turnieju wzięli udział reprezentanci szkół podstawowych z Wierbki, Dzwono-Sierbowic oraz Pilicy. Reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Pilicy w składzie: Wiktoria Śniadkowska, Emilia Kuśmierska, Milena Kuśmierska zajęła I miejsce i będzie reprezentowała naszą szkołę w Półfinale Powiatu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl