
zspilica.edu.pl
TURNIEJ SZACHOWY
30
wrz
2023
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
W roku szkolnym 2015/2016 odbywa się kolejny XII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Do konkursu zgłosiło się ośmioro uczniów z klasy IIa Szkoły Podstawowej, a byli to Kacper Chaberka, Michał Otrębski, Maja Pacia, Olga Paciej, Piotr Pleban, Marcel Słowikowski, Marcel Sobota i Marcin Woroniak oraz uczennica kl. IIIa Gimnazjum Magdalena Pleban.
Wszyscy uczestnicy musieli się wykazać szeroką wiedzą z zakresu języka polskiego, rozszerzoną lekturą książek Grzegorza Kasdepke. Pierwszy etap odbył się 17 listopada 2015 r. Wszyscy uczestnicy spisali się świetnie i zakwalifikowali się do drugiego etapu, który został przeprowadzony 12 stycznia 2016 r. 2 marca ogłoszono wyniki – poziom był bardzo wysoki i wyrównany. Aby awansować do finału trzeba było uzyskać 95% poprawnych odpowiedzi. Ta sztuka udała się Oldze Paciej i Magdalenie Pleban. Pozostałym zabrakło jednego lub dwu punktów. Wszystkim gratulujemy, a za finalistki konkursu dalej trzymamy kciuki.
zspilica.edu.pl
30
wrz
2023
Więcej
zspilica.edu.pl
30
wrz
2023
Więcej
zspilica.edu.pl
27
wrz
2023
Więcej
zspilica.edu.pl
16
wrz
2023
Więcej
zspilica.edu.pl
7
wrz
2023
Więcej
zspilica.edu.pl
31
sie
2023
Więcej
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.