zspilica.edu.pl
W środę – 3. 05. – w Pilicy odbyły się gminne uroczystości związane z obchodami Święta Konstytucji. Rozpoczęły się uroczystą Mszą św. w kościele OO. Franciszkanów z udziałem władz samorządowych, uczniów szkół z terenu gminy, przedstawicieli instytucji, związków, stowarzyszeń i innych. Po Mszy św. uczennice naszej szkoły przedstawiły program artystyczny „ Majowa Jutrzenka” przybliżający zgromadzonym historię Konstytucji 3 Maja. Z krótkim programem wystąpiły również przedszkolaki z Przedszkola w Pilicy. Następnie wszyscy uczestnicy przeszli ulicami miasta do rynku, gdzie miało miejsce wystąpienie Pana Burmistrza i złożenie kwiatów pod znajdującym się tam pomnikiem. Wartę przy pomniku trzymały harcerki z drużyny przy naszej szkole oraz uczniowie pilickiego LO. Na zakończenie Pan Burmistrz podziękował wszystkim za przybycie, udział w uroczystościach i złożenie wiązanek. Program artystyczny przygotowali nauczyciele Maria Lepiarczyk i Damian Uliniarz.
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl