zspilica.edu.pl
16 września 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Porębie odbył się Turniej Minisiatkówki Chłopców o Puchar Burmistrza Miasta Poręba. Uczniowie z naszej szkoły należący do Akademii Siatkówki "Aluron Virtu Warta Zawiercie" uczestniczyli również w tych rozgrywkach.
W kategorii klas: V - zajęliśmy I miejsce,
w kategorii klas: VI - zajęliśmy II miejsce
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Turniej przebiegał w miłej, sportowej atmosferze i był pierwszym spotkaniem przed II sezonem rozgrywek Akademii Siatkówki "Aluron Mirtu Warta Zawiercie".
Najnowsze aktualności
zspilica.edu.pl
Szkolny Przegląd Talentów „Mam Talent” 2026
zspilica.edu.pl
Wycieczka do Oświęcimia
zspilica.edu.pl
STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - wersja skrócona
zspilica.edu.pl
Nowa pracownia AI w SP nr 1 w Pilicy!
zspilica.edu.pl